Výhody pro věrné zákazníky

Našich zákazníků si vážíme a velice nás těší, když se k nám zákazník vrátí. Proto jsme pro Vás připravili několik výhod.

 

Množstevní sleva

 Množstevní sleva 5% platí při nákupu minimálně dvou položek vybraných produktů stejného typu, vzoru a velikosti, sleva 10 % platí při nákupu minimálně 5 položek vybraných produktů stejného typu, vzoru a velikosti. Započtenou slevu uvidíte již v objednávce v košíku.

 

Sleva pro věrné zákazníky ve výši 5 %

Pro věrné zákazníky jsme připravili slevu ve výši 5 % na celý nákup. Zákazník emailem nebo prostřednictvím slevového kupónu získá unikátní kód, který při dalším svém nákupu zadá do poznámky v objednávce. Objednávku zpracujeme a slevu odečteme v zálohové faktuře nebo až při placení (dle zvolené platby). Upozorňujeme, že v případě použití slevového kódu lze platit pouze převodem nebo v hotovosti (dobírkou). V opačném případě nebude kód uplatněn a můžete jej využít v dalším ze svých nákupů. Slevový kód má platnost 6 měsíců.

 

Doprava zdarma

U oblíbených a nejprodávanějších produktů nabízíme dopravu zdarma. Tento produkt je označen tak, abyste jej dobře poznali. Pokud zrovna u Vašeho produktu doprava zdarma není, nezoufejte. Při nákupu zboží v našem eshopu nad 3000 Kč za Vás dopravu uhradíme.

NajduZboží.cz