Gumičková obuv ROCK SPRING

Už jste slyšeli o fenoménu gumičkové obuvi? Její obliba mezi zákazníky roste nejen u nás, ale také ve světě.

Snad nejznámější značkou gumičkové obuvi je ROCK SPRING. Jak vlastně tato značka vznikla a odkud pochází? Tato otázka má pro někoho možná nečekanou odpověď, která změní (v dobrém slova smlyslu) pohled na gumičkovu obuv. Tak se držte. Zakladatelem značky je český rodák Pavel Podzemský, který se nechal inspirovat dalekou historií obuvnictví, pokud se tímto termínem dá nazvat splétání prvních bot. Už v roce 2005 vyrobil svou první kolekci ručně pletených bot. Dnes expanduje do více jak 30ti zemí po celém světe a nemálo zákazníků se k této značce rádo vrací. Vlastně už se stala součástí jejich života.Rock Spring Free Mind Dámské gumičkové sandály

V současné kolekci najdete jednoduché sandále, vycházkové mokasíny i tenisky. Už nějaký ten pátek značka ROCK SPRING rozšířila své řady také o barefoot kolekci, která se těší velké oblibě. Boty jsou z kvalitních materiálů, velmi designově i barevně atraktivní a za relativně dostupnou cenu. Že ještě žádné boty téhle značky nemáte? Tak to vám dáme ještě jeden důvod, proč si alespoň jedny objednat a vytvořit si vlastní názor.

Rock Spring ASTRAL MARS TROOP barefoot pánská obuv

Díky pružnosti gumiček se obuv snadno přizpůsobí tvaru chodidla - různým deformitám jako zakřivené palce, kostky či vysoký nárt. Nebojte se, přes to vše jsou gumičky dostatečně pevné, aby nohy při vycházce fixovaly. Díky svým vlastnostem ale bohužel neslouží jako outdoorová obuv, mohlo by dojít k vychýlení a poranění kotníku apod. 

ROCK SPRING obuv najdete také v naší nabídce. Věřte, že budete spokojeni stejně jako další její nositelé :-)

NajduZboží.cz