Nakupujte u nás s CORRENCY PORUBA

Jako mnoho dalších obchodníků se sídlem v Ostravě Porubě jsme se také mi zapojili do projektu CORRENCY PORUBA. Každý rok zákazníkům nabízíme slevy na starší modely obuvi, aby si opravdu každý mohl dovolit boty kvalitní a za dostupnou cenu. Letos díky projektu CORRENCY můžete vybírat z celé naší nabídky obuvi a doplňků pro děti a zároveň ušetřit. Correnty můžete využít i na již zlevnění zboží v kategorii "SUPER VÝPRODEJ", kde jsme vytipovali starší modely, které jsou za super cenu a skladem, takže k vám poletí co nejdříve. 

Jak využít CORRENTY?

 

1. Nemáme výdejní místo, proto pokud chcete uplatnit při nákupu CORRENTY, musíte při objednávce zvolit platbu bankovním převodem nebo dobírkou.

2. Zaregistrujte se do projektu CORRENCY.

3. Po úspěšné registraci obdržíte prostřednictvím SMS kód.

4. Vyberete si, u kterého obchodníka chcete slevu uplatnit a při placení nahlaste obchodníkovi tento kód. Nám kód uveďte do poznámky v objednávce nebo zašlete emailem na info@spravnabota.cz nebo SMS na číslo +420735082994 ve formě "KÓD, ČÍSLO OBJEDNÁVKY".

5. Pokud jste si zvolili platbu Bankovním převodem, zašleme vám podklady k platbě, podle kterých objednávku uhradíte. Částka již bude ponížena o uplatněnou výši correntů.

6. Pokud jste si zvolili platbu Dobírkou, objednávku odešleme s dobírkou. Částka dobírky již bude ponížena o uplatněnou výši correntů.

7. Correnty můžete uplatnit v termínu 20.8.-31.10.2023.

NajduZboží.cz